Порядок оформлення закордонних відряджень

Порядок оформлення закордонних відряджень

Відповідно до наказу МОЗ України від 18.11.2016 р. № 1257 “Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01.12.2014 № 910”, прийнятого на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 “Про ефективне використання державних коштів”, більшість працівників медичних вищих навчальних закладів тепер не потребують погодження МОЗ України на закордонне відрядження. Однак, у разі запланованого закордонного відрядження Міністерство має бути поінформовано про нього та результати, яких очікується досягти під час поїздки. Для цього за 30 днів до запланованого візиту працівник університету має подати у відділ міжнародних зв’язків інформаційний лист у двох примірниках (зразок) у друкованому та електронному форматі, а також запрошення на запланований захід (дві копії).

У випадку, якщо закордонне службове відрядження стосується візиту ректора та проректорів, або ж здійснюється за кошти державного бюджету, підставою для його реалізації є дозвіл Міністра чи заступника Міністра. Для отримання такого дозволу за 30 днів до запланованого візиту у відділ міжнародних зв’язків необхідно подати наступні документи:

1. Технічне завдання (зразок) – 2 примірники;

2. Запрошення на запланований захід – 2 копії.

У п’ятиденний термін після повернення вищезазначені категорії працівників мають подати у відділ міжнародних зв’язків звіт (зразок) про результати закордонного відрядження – 2 копії.